Hakkımızda
 
Ayen Elektronik TDK-Lambda GMBH'nin Türkiye Tek Yetkili temsilcisidir. TDK-Lambda AC-DC Güç Kaynağı üretiminde dünya lideri olup ürün grubu 1,5W'dan 15kW'a kadardır. DC-DC Konvertör ve Noise Filtreler de ürün grubundadır.
Güç Elektroniği sektöründe 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamız TDK-Lambda Ürünleri ile beraber Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör, İnvertör, Akü, Statik Frekans Konvertörü (60Hz, 400Hz) üretim, satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.
 
 
Üretim ve Satış hizmeti verilen ürünlerimiz:
Kesintisiz Güç Kaynakları
Doğrultucu /Redresörler
Akü Şarj Redresörleri
AC-DC Güç Kaynakları (SMPS)
DC-DC Konvertörler
İnvertörler (Bireysel, Endüstriyel)
Bakımsız Kuru Tip Agm ve Gel Aküler
Bakımsız Kuru Tip Gel Marine Aküler
Statik Frekans Konvertörleri
Aşırı Gerilim Koruyucuları (Rayvoss TVSS)
 
 
 
TDK'nın bir grup şirketi olan TDK-Lambda, dünya çapında endüstriyel ekipmanlara yüksek güvenilirlik sağlayan güç kaynakları, dc-dc konvertörler, laboratuar güç kaynakları ve Noise filtreler üreten lider bir küresel güç kaynağı şirketidir.
 
TDK-Lambda, elektronik endüstrisindeki güç kaynakları, geniş ürün aralığındaki AC-DC Güç Kaynakları, DC-DC Konvertörler ve laboratuvar güç kaynaklarında dünya lideridir.
 
TDK-Lambda tüm araştırma, geliştirme ve imalat, satış ve servis faaliyet alanlarımızla Japonya, Avrupa, Amerika, Çin ve Asya'yı kapsayan beş temel bölgede müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
TDK-Lambda ISO 9001 Kalite güvence yönetimi altında ve en yüksek standartlarda üretim yapmaktadır. Tüketici ihtiyaçları ön planda tutularak Telekomünikasyon, otomasyon teknolojileri ve tıbbi endüstri alanındaki ürünlerin tasarımı ve üretimi yanında ek olarak müşteri çözümleri konusunda da uzmanlaşmıştır.
 
ABD, Meksika, Japonya, İngiltere, Almanya, İsrail, Malezya, Çin ve Vietnam'ı içeren 9 ülkede bulunan üretim tesislerinde üretim sürdürülmekte ve tüm dünyada satışı yapılmaktadır.
 
Market lideri konumundaki TDK-Lambda 1,5W'tan 15kW'a kadar olan aralıktaki herhangi bir ihtiyaca geniş ürün yelpazesi ile cevap verebilmektedir.
 
TDK-Lambda ürün sınıflandırması
Bütün TDK-Lambda güç kaynakları, ürünlere duyulan güvenin devamlı olması için aynı kalite standartlarında üretilmiştir.Ürünlerimizin kullanıldığı uygulamalar ve çevre koşulları oldukça çeşitlilik göstermektedir. En yüksek güvenirliliğisağlayacak olan güç kaynağı uygulamanızın gerektirdiği performansa ve çevre koşullarına göre tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle TDK-Lambda güç kaynakları aşağıdaki şekilde gruplara ayrılmıştır.
 
  Sert ve Askeri Koşullar  
  Sert işletme koşullarında ihtiyaç duyulan güvenirlilik ve kalite sunulur. Bu ürünler Savunma Sanayi, Uzay şartları, Otomatik Test Ekipmanları (OTE), Aşırı Sıcak Şartlar ve tüm diğer zorlu şartlar için 24 saatlik hizmet ve uzun süreli güvenirliliğin öncelikli olduğu yerlerde kullanılır.  
 
 
Yüksek Özellikli Endüstriyel Uygulamalar
 
  Üst düzeyde performans ve yüksek güç yoğunluğu gerektiren endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır. Bu ürünler Proses Kontrol, Endüstriyel OTE, Telekomünikasyon, Malzeme Yükleme Ekipmanları ve endüstriyel bilgisayar için uygundur.  
 
 
Piyasa Kulanımı için Uygun Performans
 
  Genel Pazar için iyi bir fiyat/ performans oranı gerektiren güç kaynağı ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır.  
 
  Yüksek adet, Düşük fiyat  
  Yüksek adet ve düşük fiyat için tasarlanmıştır. Bu ürünler ticari ve tüketici pazarlarını hedef almıştır. Örnek olarak telefon santralı üreticileri bu ürünün tüketicisidir.  
 
 
TDK-Lambda Ürün Listesi :
Endüstriyel AC-DC Güç Kaynakları
Open-Frame (Açık tip) AC-DC Güç Kaynakları
Front-End AC -DC Güç Kaynakları
On Board(PCB Montaj) Güç Kaynakları
OEM AC-DC Güç Kaynakları
DC-DC Konvertörler
Ayaralanabilir Labaratuar Güç Kaynakları
Telekom Güç Kaynakaları
Din-Rail (Ray montaj) AC-DC Güç Kaynakları
Noise Filtreler
Müşteri talepleri doğrultusunda özel üretimler
 
 
 
 
 
 

 

Kurumsal
TDK-Lambda Ürünleri
Diğer Ürünler
Bize Ulaşın
 
Y.Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:208 K:2 34775-Ümraniye / İstanbul / Türkiye
 
+90 216 313 72 85
 
   
   
 
 
 
Haberler
 
   
 
 
 
 
Ayen Elektronik 2006 © Tüm Hakları Saklıdır.