UNIPOWER hakkında
UNIPOWER, güvenilir, yüksek verimli elektronik cihazlar, enerji dönüşüm sistemleri ve güç kaynakları konusunda dünya lideri bir tedarikçidir. UNIPOWER çözümleri, kritik görev uygulamaları için eksiksiz bir yüksek verimli redresör serisi, invertörler ve DC güç sistemleri içerir. 60'tan fazla ülkedeki müşterileri destekleyen 25 yılı aşkın tecrübesi ile UNIPOWER, tüm uygulamalarda ve ortamlarda müşterilere güvenilir güç çözümleri sağlamaya odaklanmıştır.
 
Hedef sektörler
UNIPOWER, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli pazarlar ve uygulamalar için güç çözümleri tasarlar, üretir ve pazarlar:
Telekom
Kablo
Güç Araçları
Enerji
Medikal
Endüstriyel
 
 
Ürünler
UNIPOWER’ın en yeni ürün teklifi,% 96’dan daha yüksek verimlilik seviyelerine ulaşan Sınıfının En İyisi ağ gücü ürünleri ailesini içerir. Yenilikçi tasarım mühendisliği grupları liderliğindeki yüksek güvenilirliğe sahip standart ürünler, yenilikçi, sağlam özel ürünler veya değiştirilmiş standart ürünler sunabiliyoruz. En yeni topolojilerden ve dijital uzmanlığımızdan yararlanarak, talepkar özel gereksinimlerinizi karşılamaya hazırız.
 
JMC Capital Partners Platform Şirketi
1999 yılında kuruluşundan bu yana, JMC Capital Partners, endüstriyel ürün ve endüstriyel teknoloji odaklı şirketlerde operasyonel ve stratejik mükemmellik sayesinde değer yaratmaya yönelik tutarlı bir yaklaşım ve stratejiye bağlı kalmıştır. Ortaklar işletme geçmişinden gelir ve bu stratejiyi yatırımcıların yanı sıra mal sahipleri ve operatörler olarak uygulamışlardır. Ortaklar hem kendi işletmelerini işletmiş hem de satmışlardır, böylece süreci kolaylaştırabilir, önemli sonuçlara odaklanabilir ve hızlı ve zamanında işlemler sağlayabilirler. JMC’nin yatırım stratejisi, liderlik ekibi ve portföy yatırımları ile ilgili ek bilgiler www.jmccp.com adresinde bulunabilir
 
Müşterilerimiz
UNIPOWER, Kuzey Amerika, Güney ve Orta Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya'daki dünya standartlarında şirketlere teslim edilen 300.000'den fazla doğrultucu ve ön uçtan kurulu bir tabanına sahiptir. Müşterilerimiz Telekom, Kablo, Güç Araçları, Enerji, Devlet ve Tıbbi Cihaz pazarındaki uygulamalarla ilgilenmektedir.
 
Misyon
UNIPOWER’ın misyonu, tüm pazarlardaki müşterilerimize üstün hizmet ve üstün tasarımlı, son derece sağlam ürünler sunmaktır. Müşterilerimizi anlamanın, doğru çözümü tasarlamadan önce ihtiyaçlarını dinlemek anlamına geldiğini biliyoruz.
 
Kalite
UNIPOWER’ın ürün kalitesi programı dört ilkeye dayanıyor; proaktif bir yaklaşım, süreç tekrarlama yeteneği, ISO9001 sertifikası ve şirket kültürü. Şirket tesisleri ISO9001 kalite standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.
 
 
 
 
 
 
 

 

Kurumsal
TDK-Lambda Ürünleri
Diğer Ürünler
Bize Ulaşın
 
Y.Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:208 K:2 34775-Ümraniye / İstanbul / Türkiye
 
+90 216 313 72 85
 
   
   
 
 
 
Haberler
 
   
 
 
 
 
Ayen Elektronik 2006 © Tüm Hakları Saklıdır.